PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125694}

Pamiętne lato

La Ligne noire
7,2 104
oceny
7,2 10 1 104
Pamiętne lato
powrót do forum serialu Pamiętne lato

szkoda ze trzeba czekać tydzień, na kolejny odcinek.. mam nadzieję że nic mi nie wypadnie, i będę mogła oglądnąć wszystkie 6odc.:) a tak przypadkowo na niego trafiłam.. ale strasznie mnie wciągnął i odrazu przypadł mi do gustu. nie jest naciągany, naprawdę można poczuć dreszczyk grozy. zresztą dowód, główna bohaterka(1odcinka) Vanessa, jest już martwa. zaskoczyło mnie to, ale to znaczy ze akcja jest nieprzewidywalna i jak tak dalej serial bedzie trzymał formę, to uznam go za jeden z lepszych seriali kriminalnych jakie oglądałam.

Deb

oczywiscie po zodiaque jak sadze........................................................................... ...

Deb

No zgadam się z tobą.Bardzo ciekawy i nieprzewidywalny serial.Końcówka mogłaby być lepsza ale i tak to jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.Poza tym ładne laski(Juliette była zajebista ale Zoe tez mi się podobała).

ocenił(a) serial na 6
Deb

jak dla mnie, bez żadnych rewelacji... w porównaniu do "Horoskopu Śmierci" czy "Błękitu Oceanu" wypada blado...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones