PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38616}

Arsène Lupin

7,9 821
ocen
7,9 10 1 821
Arsène Lupin
powrót do forum serialu Arsène Lupin

TOTALNE ROZCZAROWANIE

ocenił(a) serial na 3

PamięTam ten serial z dzieciństwa więc z chęcią chciałem go obejrzeć na TVP Kultura..no i doznałem totalnego rozczarowania. Kiepski scenariusz,a praca operatora kamery jak na imieninach u cioci w roku 1990. Jedyne plusy za muzykę.W porównaniu do Poirota to malizna, więc nie wiem skąd tak wysoka nota?

robertkurd

Dobra rada: nie oglądaj nigdy filmów z dzieciństwa!

ocenił(a) serial na 3
kama_2

Może i masz rację :-D

robertkurd

Moim zdaniem scenariusz udany a oglądałem na Kulturze ten serial po raz pierwszy jestem rocznik 91, odcinki dobrze wyreżyserowane a to w jaki sposób Arsen potrafi przechytrzyć Gerharda i innych. Ten jego wdzięk i spryt George Descries bardzo dobrze wcielił się w rolę Arsena i moim zdaniem zagrał go wyśmienicie.

ocenił(a) serial na 6
robertkurd

Właśnie oglądam z Mamą tę uroczą bombonierkę. Ona to oglądała w dzieciństwie. I dobrze się bawię. Źle podchodzisz do tego serialu. Podchodzisz do niego jak do rasowego kryminału z naszych czasów. A to taki teatr telewizji retro. Ma charm dawnych lat. Stylizowany był zapewne na kino lat 30-tych. Uroczy główny bohater i zabawnie prowokacyjny. Jakbym się cofała w czasie. To co jest dla ciebie wadą to zapewne zamierzenie tego serialu. Cały ten serial to takie puszczenie oka do widza. Ż eto tylko zabawa , nic nie dzieje sie naprawdę, a aktorzy zaraz zejdą ze sceny. Urocze

ocenił(a) serial na 3
Barbarra_Ra

Może i masz rację ;-)...jak to już kilka razy mi się sprawdziło w życiu w różnych dziedzinach..na wszystko musi być odpowiedni czas i chwila:-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones