PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38616}

Arsène Lupin

7,9 821
ocen
7,9 10 1 821
Arsène Lupin
powrót do forum serialu Arsène Lupin

Naprawdę nie rozumiem czemu ten serial ma taką wysoką ocenę. Przyszedłem tutaj po obejrzeniu nowego Lupina 2021 który jest bardzo fajny. Ale ten stary? To istne rozczarowanie jak na swoje lata produkcji. Serial wygląda strasznie biednie w porównaniu z jeszcze bardziej starszymi produkcjami.

ocenił(a) serial na 8
Draco_2511

To jest film dla sympatyków vintage i niespiesznej akcji. Na filmwebie jest wiele takich osób ;)

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

Grzeszysz. To ekranizacja powieści. Klasyka.,która nie ma nic wspólnego z "Lupinem" z 2021,gdzie bohater inspiruje się postacią Arsene'a. To był przebój w Polsce i na swoje lata jest b.d. zrobiony. Najwidoczniej seriale ze spokojnym tempem, bez przemocy
nie są dla ciebie.

AnielskiTygrysek

Nic nie mówiłem że ma mieć coś wspólnego. Ani że nie podoba mi się tempo. Jedynie o czym wspomniałem to to że serial wygląda biednie... bo wygląda. Budżet musiał być bardzo mały. W porównaniu z jeszcze starszymi filmami/serialami ani trochę nie jest w tym aspekcie dobrze zrobiony. I nie rozumiem na jakiej podstawie wyciągasz że wolne filmy/seriale nie są dla mnie.

ocenił(a) serial na 10
Draco_2511

To po co wspominasz o nowym Lupinie ? Czyli liczy się dla ciebie jedynie budżet. Sam napisałeś,że nie rozumiesz wysokiej oceny serialu,czyli nie jest on dla ciebie,skoro niedostrzegasz nic więcej po za ograniczeniami finansowymi twórców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones