PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38616}

Arsène Lupin

7,9 821
ocen
7,9 10 1 821
Arsène Lupin
powrót do forum serialu Arsène Lupin

Kultowy serial.

ocenił(a) serial na 8

Z napięciem czekałem na kolejne odcinki. Świetny dubbing [W. Pokora jako Arsene]. Dziś pewnie ramotka.

krdor

Przydałoby się znowu zobaczyc ten serial, wspomnienia wróciłyby, jeśli ktoś ma dostęp do tych odcinków prosze niezbędnie o info. Pozdrawiam - Krzysztof

ocenił(a) serial na 10
krdor

Ja też uważam, że to był świetny serial. Niestety, jak wiele innych pozycji, nigdy nie powtórzony. A szkoda. Pozdrawiam.

P.S. krdor, jesteś pewien tego dubbingu? Bo ja w filmografii W. Pokory nie znalazłem o tym wzmianki (ani na FW ani na FP), a przecież nie był to krótki 2-3 odcinkowy serialik. g

geralt_z

Witam,
Pamiętam, że dubbing wykonywał Wojciech Pokora, może właśnie dlatego tak pozytywnie wspominam ten serial. Wystarczy wpisać na google razem słowa: Wojciech Pokora Arsene Lupin - i wyskoczy masa stron z tym połączeniem. Podobno TV powtarzała serial w 2001, ale bez dubbingu, tylko z lektorem. Może zgubili polski dubbing z tamtych lat, a jeszcze bardziej uwierzyłbym, że ktoś musiał na dołożeniu lektora zarobić ponownie - wg. zasady: jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze... takie czasy. Przy koloryzowaniu Samych Swoich też tak było - nie wiadomo dlaczego wyrzucili niepowtarzalny głos Władysława Hańczy.
Pozdrawiam.

kj57

Potwierdzam: polskim głosem Arsene'a był zdecydowanie W Pokora.
Moja własna matka w trakcie oglądania aż wzdychała do tego głosu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones