PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113141}

Arsene Lupin

Arsène Lupin
6,0 6 145
ocen
6,0 10 1 6145
Arsene Lupin
powrót do forum filmu Arsene Lupin

W tym filmie brakuje tego... "czegoś" co przykuwa widza do ekranu. Odtwórca głównej roli jest trochę paskudny i nie pasuje zupełnie. Zakończenie z rodzaju "hę? to już koniec?" też nie pomaga, wręcz przeciwnie. Pod koniec skupiałam się już nie na beznadziejnie głupich dialogach aktorów ("-gdybyś się do mnie przyłączył, ileż zła moglibyśmy wyrządzić! -wolałbym umrzeć!" może nie dosłownie tak, ale na pewno coś w tym rodzaju), ale bardziej na kostiumach i krajobrazach. I jeszcze jedno - może to tylko moje wrażenie, ale chwilami kamera jakoś tak dziwnie "skacze" po twarzach aktorów, np podczas dialogu w latarni morskiej.

ocenił(a) film na 6
piyoko

Ladne krajobrazy i kostiumy. Milo sie patrzy na urzekajaca Eve Green ale sam film sie dluzy i w sumie przypomina filmy z serii "zabili go i uciekl".
6/10

Alan83

Też zwróciłem uwagę na krajobrazy i kostiumy... jako jedyne plusy filmu. A zapowiadał się tak nieźle - prolog z dzieciństwa Lupina, pierwsze lata sztuczki kradzieży, tak jak na statku, do momentu powrotu do tej posiadłości... Dodany wątek jakiegoś eliskiru młodości, całe te spiski i to fatalne zakończenie... Strasznie nierówny i nielogiczny film, a szkoda, bo postać miała potencjał... Zaczęło się dobrze, jak porządny film, stało się zlepkiem nielogicznych wątków, a na koniec zamieniło się w grecką tragedię :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones