PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113141}

Arsene Lupin

Arsène Lupin
6,0 6 147
ocen
6,0 10 1 6147
Arsene Lupin
powrót do forum filmu Arsene Lupin

a mi się spodobał :P

ocenił(a) film na 7

włączyłem tylko na chwilę, ale wciągnął mnie i obejrzałem do końca. z zaciekawieniem oglądałem losy Lupina , wiernie mu kibicując :D . I pewnie zaraz dostane opieprz od wielkich krytyków filmowych , że ten film to dno i beznadzieja, ale moje subiektywne zdanie na temat tego filmu jest inne 7,5/10

slaw__

Zgadzam sie z Tobą:) Mnie też się podobał i wcale nie myślę, że to dno. Ja również włączyłam tylko na chwilę, a potem akcja mnie wciągnęła i obejrzałam do końca. Cały czas sie zastanawiam jak on to robił, że okradał te kobitki, a one sie nie skapnęły...

Californian

prze zprzypadek zalaczylam filmbox i akurat byla jakas ciekwaw scena wiec zostawilam.musze przyznac,ze ten nieplanowany film okazal sie wspanialy.polecam.podobal mi sie tez,ten starszy ale nie pamietam z ktorego roku.

ocenił(a) film na 5
slaw__

Mi też się w miarę podobało. Ale jestem przyzwyczajona do amerykańskich produkcji, a to było takie... nieamerykańskie xD .Poza tym Romain Duris był naprawdę seksowny ^^'

ocenił(a) film na 4
slaw__

Nie zrozumiałam tego filmu. Wiele do rozumienia niby tu nie ma, ale akcja pod koniec była jakaś...dziwna - przeskoki w czasoprzestrzeni, jakieś akcje z synem Lupina... Ehh, jak dla mnie od drugiej połowy film poniżej oczekiwań.

użytkownik usunięty
Achajka_2

mi tez się podobał ten film daje mu 10/10 i zgadzam się z tym że Roman jest seksowny i bardzo przystojny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones